ماجراجویی در وبلاگستان

تازگی ها بیشتر از گذشته وبلاگ می خوانم شاید چون سرگرمی ویژه ای در اینترنت ندارم این اتفاق افتاده است .  بهر حال من از این شانس استقبال می کنم و کم کم وقت بیشتری برای خواندن وبلاگ های دیگر در برنامه روزانه ام قرار می دهم . راستش را بخواهید ابزار هایی مثل گوگل ریدر و یا شبکه های اشتراک گذاری لینک ، برای من فوایدی  مثل باخبر شدن از بروز شده وبلاگ های دلخواهم و یا مرور دسته ای مطالب وبلاگستان را داشته است .

 

 

 اما ! درکنار این فایده ها یک ضرر بزرگ را احساس می کنم این ابزارها هیجان ماجرا جویی در وبلاگستان را از وبلاگ خوانان می گیرد یعنی شما به نوعی دچار فرایند کلیشه در مطالعه میشوید شاید برای من یکی از جذابیت های مدام وبلاگ خواندن آشنایی با یک وبلاگ تازه و جستجوی تصادفی در وبلاگ ها باشد . خلاصه اینکه اگر بخواهم با کارهای اخیر زندگی واقعی ام ، وبلاگ خوانی را مقایسه کنم خواندن مطالب دسته بندی شده با تفکرات نزدیک و همسو ، مثل اقامت از پیش تعیین شده در سفر است حال آنکه من در سفرهای اخیر گاهی پیاده و بدون برنامه به جاهایی رفتم که برایم مهیج و مفید تر بوده است و کم کم از این سانتیمانتال گرایی اقامت در هتل های از پیش تعیین شده و همراهی با تور ها و راهنماها ، فاصله گرفتم و از سفرم لذتی  نو در حد یک مکاشفه جدی بردم .

خلاصه لذت ماجراجویی در وبلاگستان را از دست ندهید ...

/ 3 نظر / 55 بازدید
مرتضی ضیائی

سلام اقلیما عزیز[لبخند] نوشته هاتون علامت یه ذهن دینامیک و زندست و خوبیش اینه که ثبات ذهنی و رهایی فکر توی پست های قبلیت هم بچشم میخوره اینو خیلی دوست دارم چیزیه که سعی میکنم توی نوشتن خودمم باشه ممنون که بهم سر زدی و خوشحال میشم بازم بیای[گل]

رضا منصورزاده

سلام بر نویسنده گرامی و تشکر از اینکه به وبلاگ بنده سر زدید البته آدرس این وبلاگی که الان درج شده آدرس وبلاگ اصلی بنده است نه آن آدرسی که آمده بودید .

رضا

فکر نکردن یعنی عادت، و هر تجربه جدید با تغییر و حذف عادتی همراه است. خوشحالم.