رویای شاخه های رز شفابخش

کسالتی که از شب گدشته داشتم  کمی روحیه ام را تحت الشعاع قرار داده بود صبح منتظر آمدن مادرم بودم به این فکر می کردم چقدر خوب است که دستی روی پیشانی ام باشد و به من این را تلقین کند که بیماری بر من چیره نمی شود . مادر که آمد احساس کردم دست او می تواند این معنا را در من تلقین کند . اما دست تو چیز دیگری بود .

تمام مدت روز به دستهایت فکر می کردم که روی پیشانی من می لغزند و درجه تبم را حدس می زنند .

پیش خودم می گفتم که عصر که خسته شدم حتما می خوابم و ترس اینکه بیماری با خواب در من کهنه شود بیشتر خواب را از چشمم می شست .

تا اینکه پنجاه شاخه رز از در رسید . شاخه های گل ابتدا عجیب بود و فکر چینششان کسل کننده اما وقتی به گفته تو قرار شد رزها را در خانه پخش کنم انگار تبم برید .

با حوصله نشستم و شاخه های باغچه ای را که پر از تیغ بود جدا و مرتب کردم . انگار نه انگار که بیمار بودم تو با گلهایت انگار با شفا آمدی .

تمام لیوان های پافیلی را پر از آب کردم و شاخه ها را در هر لیوان پخش کردم چقدر انرژی بخش بود و قطرات آبی که با دست روی آنها پاشیدم ...

رزهای شفابخش الان روی میز ناهارخوری ، کنار مبل ها ، روی پاتختی و بالای تختم ...

تیغ هایی که در دستم فرو می رفت از خواب بیدارم می کرد چقدر یاد کردم از گلهای سرخ کتاب دزیره که آن ماری به زیباترین شکل زیرکانه آنها را در کتاب گنجانده بود .

کسی که یک بغل رز برای من می آورد به من روحی می بخشد که انگار خداوند دوباره در من خدایی می کند و من از استشمام عطر او هبوط میکنم .

/ 37 نظر / 47 بازدید
نمایش نظرات قبلی
عادل

سلام ... يه عادت بدي دارم كه همه چي رو تكش رو دوست دارم ... سخت پسند هستم ولي زود پسند هم هستم ... امروز هرچي فكر كردم كه يه جمله ي برادلمي به مناسبت تولد بانوي دو عالم حضرت زهرا (س) و روز مادر و زن و مادر زن بنويسم نشد كه نشد ... بعضي وقت ها نخواد بياد نمياد ديگه ... پس مجبورم يه دعايي بكنم ... انشا ا... كه مقبول بيافته ... دعا مي كنم انشا ءا... خدا اونقده بهتون عمر بده كه مادر بشين ... بعدش مامان جوني بشين ... بعدش مادر بزرگ بشين ... بعدش ننه جوني بشين ... و بعدش آسموني و بهشتي بشين ...

ساده دل

سلام روز زن و مادر هم خدمت شما خانم پولاد زاده تبریک[گل]

م ر ی م

سلام بانو روزت مبارک [گل][گل][قلب]

فراز

سلام خانمی اول از همه روز تو همه فرشته های که مثل تو هستن مبارک باشه گلم ... گاهی این روزاهامونه که به واقعیت تبدیل میشه پس مواظب رویاهامون باید باشیم ... خیلی گلی از اینکه همسفره دلت شدم و تو هم گاهی یه سری به این دادداش کوچولوت می زنی خیلی ذوق زده هستم مواظب خودت باش و مطمئنا باش همیشه کسی هست که دوستت داره و مطالبت رو می خونه ...

کیهان

درود آیا شما اقلیما همان دوست قدیمی من هستی؟ به هر حال اتفاقی به این لاگ رسیدم.اما همه پستها را خواهم خواند. اقلیما اگر خودتی پس آدرس لاگ را می دانی و من اینجا آدرس نمی نویسم. شادیت آرزوست.امین.

سمیرا

[لبخند] گلهای شفا بخش[چشمک]

ساناز صلح دوست

سلام شما همه جا هستین تازه فهمیدم شما مدیر روابط عمومی پرشین بلاگ هستین خوشحال میشم بیشتر بهم سر بزنید و اگر هم فکر بودیم تبادل لینک کنین منتظر می مونم سین.صاد

شگفت انسان

سلام ممنون كه سر مي زنيد ... .. . من آپم . .. ... (براي ديدن صفحه ي بروز شده ctrl+f5 را بزنيد)