روزجهانی وبلاگ 2010

سلام به همه شما دوستان خوبم

همانطور که میدانید امروز ، روزجهانی وبلاگ است و بنا بر سنتی که چند سالی است بنا نهاده شده در این روز پنج وبلاگ جدید را پیدا می کنیم و بهم معرفی می کنیم .

پنج وبلاگی که دوست دارم شما هم با این وبلاگ های آشنا شوید عبارتند از :

وبلاگ تمبرهای جهان    در این وبلاگ شما می توانید تمبرهایی از کشورهای مختلف را به همراه توضیحات مختصری در این باره بخوانید .

 

وبلاگ جبهه شعر ایران   که نویسنده وبلاگ اشعار خود را در این وبلاگ قرار می دهد . پیشنهاد می کنم حتما شعر های این شاعر را بخوانید .

 

وبلاگ مهدیه لطفی   در این وبلاگ شما با آرا و اندیشه های یک نویسنده آشنا می شوید .

 

وبلاگ mycity  در این وبلاگ  شما می توانید نوشته های یاشار ب را در مورد زندگی اجتماعی و موسیقی را دنبال کنید .

 

وبلاگ آهای رفیق یادت هست ؟  این وبلاگ مجموعه ای از نوشته های کوتاه نویسنده اش است که اغلب در خصوص احساس ، زندگی و خداست .

 

/ 9 نظر / 54 بازدید
میلاد اصغرزاده

دوست خوبم سلام ممنون از اینکه وبلاگ حقیر را قابل دونستید و این قطعا برخواسته از نگاه بلند شماست تا وبلاگ معمولی من با ارزوی موفقیت در فعالیتهای رسانه ایتون پاینده باشید

گلدسته

سلام. خوشحالم که بالاخره به روز کردید. خسته شده بودم از بس که هروقت به وبلاگتان می آمدم یک تیتر تکراری را می دیدم. کاش لینک های این وبلاگ ها را نیز می نوشتید.

سید حسین متولیان

سلام...نه ممنونم که قابل دونستید و دعوت کردید فقط فکر کردم شاید برای مخاطبان پرشین بلاگ حضور بازیگران و عوامل سریال نون و ریحون با توجه به طنز متفاوت و یه خورده سیاسی این وبلاگ جالب باشه... هر چی هم دنبال تلفنتون گشتم توی اوراقم پیدا نکردم...

فرازمند

و سلام... خواندمتان... معرفی وبلاگ ها... بسیار نیک... بسیار خوب... به روز هستم... قدمی رنجه کنید... از سر لطف... و قلمی... نظری... از سر مهر... [گل]

عاشق پرشین بلاگ

سلام.ممنونننننننننننننننننننننن.خیلی سریع انجام شد[گل]

ترانه مکرم

عزیزم اقلیما جان سلام حتما در مراسم زیباتون شرکت خوام کرد:) با احترام و تشکر از دعوت شما عزیزم ترانه مکرم

محیا

با سلام و خسته نباشید. ممنون از لطفتون. امیدوارم که لایقش بوده باشم.